Konut Sayısı

Ticari Ünite Sayısı

İnşaat Alanı

Lokasyon

Topkapı

Proje Hakkında

Topkapı Flats, merkezi konumuyla benzersiz bir ulaşım kolaylığı sunan, yürüme mesafesindeki üniversiteleri, parkları, alışveriş merkezleriyle hayatın içinde yer alıyor.Ulaşımda metro, metrobüs ve Avrasya tüneline olan yakınlığıyla, İstanbul’un hızlı ritmine rahatlıkla eşlik ediyor.Günümüzün dijital çağını sosyal alanlara taşıyan fikirlerle dolu proje, hem iş hem eğitim hayatı için sunduğu çalışma odaları ve eğlence dünyasını ortak bir alanda yaşatan oyun odaları gibi olanaklarla dolu. Ayrıcalıklı yaşam konforunu maksimumda sunan TENET, inşaat sektöründeki yepyeni projesi TENET Topkapı Flats ile size özel hissettiğiniz bir yaşam vadediyor.

Proje Özellikleri

Balkon&Teras

Şarj İstasyonu

Hızlı İnternet Altyapısı

Su Arıtma Sistemi

Fitness&Sauna

Açık Havuz

Sky Lounge

Sky Garden

Çalışma Odaları

Oyun Odaları

Açık Hava Sineması

Mini Golf

Concierge

1+1 Daire

71

Farklı yaşam stillerine alternatifler sunan TENET Topkapı Prime, 1+1 daireleriyle hem yaşamak hem yatırım yapmak hem de kira getirisi elde etmek için benzersiz bir fırsat sunuyor.

2+1 Daire

156

Her detayın incelikle düşünüldüğü TENET Topkapı Prime, 2+1 seçeneğinde konforunuz için tüm olanakları bir araya getiriyor, hem her güne keyif katıyor hem de yatırım değeriyle geleceğinizi garanti altına alıyor.

Proje Konumu

Yasal Metinler
Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın